Техническият директор на Лудогорец Козмин Моци говори преди заминаването на тима за Подгорица, където "орлите" ще се изправят срещу Сутиеска във втория двубой от първия квалификационен кръг на Шампионската лига.
"Винаги първите мачове са много тежки. Има неща, които могат да се променят. Вторият мач няма да е толкова лесен, отиваме, за да се борим за класиране. Те ще атакуват, защото няма какво да губят. Надявам се да стане хубав мач и да се класираме напред. Сигурен съм, че ще се борим 90 минути за победата", започна Моци.
"Нашата цел е да се класираме за групите на Шампионската лига. Още не сме играли срещу топ съперници, но шампионът на Черна гора не е толкова лесен съперник", добави още той.








4 зодии привличат значително изобилие и късмет на 27 юни 2026
Влакът Карлово - Бургас се запали
"Левски" започва срещу "Дунав", сезонът тръгва на 17 юли
Съмишленикът на Путин и бивш министър на отбраната Сергей Иванов почина на 73
Тексас търси избягал жираф на име Грейси
Доживотна присъда получи атентаторът от коледния базар в Магдебург
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:42 | 24 апр 2024 г.
14:10 | 11 юли 2022 г.
12:59 | 11 юли 2022 г.
12:40 | 11 юли 2022 г.
11:58 | 11 юли 2022 г.
11:48 | 11 юли 2022 г.
11:41 | 11 юли 2022 г.
11:27 | 11 юли 2022 г.
Напиши коментар